
Лавка паркова «Садок» 1.8м
5 800 ₴
+380950072382
- +380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- В наявності
- Код: 29432
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ми представляємо міцну та якісну лавочку, яка стане чудовим доповненням для дитячого майданчика, саду чи двору. Ця лавочка виконана з високоякісних матеріалів, що забезпечує її міцність та довговічність. Можливість підібрати колір основи на свій смак дозволяє індивідуалізувати лавочку і створити цікавий дизайн. Розміри лавочки складають 170 см завдовжки, 75 см заввишки і 45 см завширшки, що робить її досить просторою та зручною для використання як для дітей, так і для дорослих. Завдяки високій та стійкій конструкції, ця лавочка забезпечує комфорт та безпеку під час відпочинку на відкритому повітрі. В цілому, ця лавочка - чудовий вибір для створення затишної атмосфери та зручного місця для відпочинку та розваг на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1700 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 5 800 ₴

