
Скамейка з дерев'яними рейками "Веста" подовжена
6 648 ₴
+380950072382
- +380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- В наявності
- Код: 4646
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 865 мм |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 648 ₴

