
Фасадний LED світильник на сонячній батареї VARGO 5W COB з датчиком руху (VS-091)
365 ₴
+380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- Немає в наявності
- Код: 701331
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Сонячні світильники VS-091 призначений для використання в якості активного джерела світла на стінах будівель, огорож і т. д. Наявність світлодіодів з трьох сторін дозволяє домогтися максимального охоплення світіння. Завдяки датчику руху світильник має три режими роботи, за допомогою яких може заощаджувати енергію та зменшувати яскравість до 50%, має 2 режими. 1 режим 100 світіння, 2 режим 50% світіння.

| Потужність | 5Вт |
| Модель | VS-091 |
| Кількість LED | 1 шт. COB |
| Світловий потік | 350 lm |
| Сонячна панель | 5.5 V, 0.5 W |
| Батарея | 3.7 V, 1200 mAh |
| Матеріал | ABS |
| Час зарядки від сонця | 6-8 годин |
| Час роботи | 6 годин |
| Кут розсіювання | 120° |
| Датчик руху, висота | є (<6м.) |
| Датчик день / ніч | є |
| Затримка | 30 секунд |
| Вимикач | on/off |
| Спепень захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Розмір |
125*95*45mm
|



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
| Технічні характеристики | |
| Світловий потік (Лм) | 350 |
| Колірна температура, К | 6000 |
- Ціна: 365 ₴







