
Фасадний LED світильник на сонячній батареї VARGO 10W з датчиком руху (VS-330) білий
539 ₴
+380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- Немає в наявності
- Код: 701331
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Солнечные светильники VS-331 предназначен для использования в качестве активного источника света на стенах зданий, заборов и т.д. Наличие светодиодов с трёх сторон позволяет добиться максимального охвата свечения. Благодаря датчику движения светильник имеет три режима работы, при помощи которых может экономить энергию и уменьшать яркость до 50%, имеет 2 режима. 1 режим 100 свечения, 2 режим 50% свечения.

| Мощность | 10Вт |
| Модель | VS-330 |
| Количество LED | 3 шт. COB |
| Световой поток | 450 lm |
| Солнечная панель | 5.5V, 0.6W |
| Батарея | 3.7V, 1800 mAh |
| Материал | ABS |
| Время зарядки от солнца | 6-8 часов |
| Время работы | 4-10 часов |
| Кут розсіювання | 180° |
| Датчик руху, висота | є (<6м.) |
| Датчик день / ніч | є |
| Затримка | 30 секунд |
| Вимикач | on/off |
| Спепень захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Розмір |
153*105*49mm
|

РЕЖИМИ РОБОТИ СВІТЛОДІОДНИХ СВІТИЛЬНИКІВ VARGO НА СОНЯЧНІЙ БАТАРЕЇ
Режим №1: світильник світить на 50% потужності при спрацьовуванні датчика руху, після 30 секунд вимикається
Режим №2: світильник світить на 100% потужності при спрацьовуванні датчика руху, після 30 секунд вимикається



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 10 Вт |
| Технічні характеристики | |
| Колірна температура, К | 6000 |
- Ціна: 539 ₴










