
LED світильник на сонячній батареї VARGO 10W з д/д (VS-330)
539 ₴
+380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- Немає в наявності
- Код: VS-330
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Сонячні світильники VS-330 призначені для використання в якості активного джерела світла на стінах будівель, огорож і т. д. Наявність потужних COB світлодіодів дозволяє домогтися максимаального охоплення світіння, спрямованого на три сторони. При наближенні рухомого об'єкта, світильник включається, при віддаленні - выклаеться. Світильник має 2 режими. 1 режим 100 світіння, 2 режим 50% світіння
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

![]()

Потужність 10W
| Модель | VS-330 |
| Кількість LED | 3 шт. COB |
| Світловий потік | 450 lm |
| Сонячна панель | 5.5 V, W 0.6 |
| Батарея | 3.7 V, 1800 mAh |
| Матеріал | ABS |
| Час зарядки від сонця | 6-8 годин |
| Час роботи | 4-10 годин |
| Кут розсіювання | 180° |
| Датчик руху, висота | є (<6м.) |
| Датчик день / ніч | є |
| Затримка | 30 секунд |
| Вимикач | on/off |
| Спепень захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 153*105*49mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
- Ціна: 539 ₴





