
Лавка паркова «Мадрид»
6 300 ₴
- +380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- В наявності
- Код: 74784
Лавка паркова «Мадрид»
Пропонуємо вашій увазі унікальну паркову лавочку "Мадрид", яка стане чудовим доповненням для будь-якого парку, скверу, саду чи іншої громадської зони. Виготовлена лавочка з високоякісного дерева, що забезпечує надійність, довгий термін служби та надасть вашому парку елегантного та природного вигляду.
Характеристики лавки «Мадрид»:
- Матеріал: дерево (сосна. ясен, вільха, дуб)
- Країна виробник: Україна
- Кількість місць: 3
- Наявність підлокітників: є
- Довжина (мм): 1800
- Глибина (мм): 450
- Висота сидіння (мм): 450
- Висота з урахуванням спинки (мм): 900
- Максимальне навантаження (кг): 350
- Вага (кг): 25
- Виробник: Revolt
Характеристики та колір можуть змінюватись за бажанням замовника!
Особливості лавочки "Мадрид":
- Елегантний дизайн:
Лавка має витончений дизайн з опрацьованими деталями, що додасть вашому парку унікальності та привабливості.
- Підходить для особистого користування або міських та природних парків:
Лавка "Мадрид" органічно впишеться в атмосферу міського парку та стане незамінною частиною природного пейзажу.
- Міцність та надійність:
Використання високоякісних матеріалів та ретельна обробка роблять цю лавочку довговічною та надійною.
Лавка паркова «Мадрид» - це відмінне рішення для тих, хто хоче створити затишне місце для відпочинку та спілкування на своїй території. Вона подарує моменти спокою та релаксації вашим гостям, відвідувачам та мешканцям міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 900 мм |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Вага | 65 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 6 300 ₴

