
Лавка (скамейка) для укриття 1,8м
3 700 ₴
- +380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- В наявності
- Код: 73784
Лавка (скамейка) для укриття 1,8 м має висоту посадки 0,45 метра, довжину 1,8 метра та ширину 0,45 метра. Ніжки виготовлені із міцної профільної труби розміром 40х20 мм, пофарбованої сірим кольором. Колір брусків може бути обраний на ваш смак – у наявності доступні багато різних варіантів. Матеріали, що використовуються у виробництві садово-паркових меблів, включають метал для боковин та дерево для каркасу, які попередньо обробляються та фарбуються. Ми пропонуємо широкий вибір моделей лавок та лавок, а також можемо підібрати колір та тип покриття дерева та боковин за вашим бажанням. Якість матеріалів, що використовуються у виробництві, забезпечує довговічність та радість використання наших меблів протягом багатьох років.
Характеристики Лавка (скамейка) для укриття 1,8м:
- Матеріал: дерево (сосна. ясен, вільха, дуб)
- Країна виробник: Україна
- Кількість місць: 3-4
- Наявність підлокітників: немає
- Довжина (мм): 1800
- Глибина (мм): 450
- Висота сидіння (мм): 450
- Висота з урахуванням спинки (мм): 450
- Максимальне навантаження (кг): 250
- Спосіб кріплення: анкер (можна змінити за бажанням)
- Вага (кг): 28
- Виробник: Revolt
Характеристики та колір можуть змінюватись за бажанням замовника!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка без спинки |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1800 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 450 мм |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Вага | 28 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 3 700 ₴

