
Скамейка "Жасмин" 2м
19 200 ₴
+380950072382
- +380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- Немає в наявності
- Код: 4637
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Графіт |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 893 мм |
| Наявність підлокітників | Так |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 19 200 ₴




