
Скамейка дерев'яна зі спинкою "Роялта"
19 920 ₴
+380950072382
- +380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- Немає в наявності
- Код: 7574
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Вага | 80 кг |
| Глибина | 556 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 850 мм |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 19 920 ₴





