
Фасадний LED світильник на сонячній батареї VARGO 10W з датчиком руху (VS-330)
539 ₴
+380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- Немає в наявності
- Код: 701330
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Сонячні світильники VS-330 призначений для використання в якості активного джерела світла на стінах будівель, огорож і т. д. Наявність світлодіодів з трьох сторін дозволяє домогтися максимального охоплення світіння. Завдяки датчику руху світильник має три режими роботи, за допомогою яких може заощаджувати енергію та зменшувати яскравість до 50%, має 2 режими. 1 режим 100 світіння, 2 режим 50% світіння.

| Потужність | 10Вт |
| Модель | VS-330 |
| Кількість LED | 3 шт. COB |
| Світловий потік | 450 lm |
| Сонячна панель | 5.5 V, W 0.6 |
| Батарея | 3.7 V, 1800 mAh |
| Матеріал | ABS |
| Час зарядки від сонця | 6-8 годин |
| Час роботи | 4-10 годин |
| Кут розсіювання | 180° |
| Датчик руху, висота | є (<6м.) |
| Датчик день / ніч | є |
| Затримка | 30 секунд |
| Вимикач | on/off |
| Спепень захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Розмір |
153*105*49mm
|

РЕЖИМИ РОБОТИ СВІТЛОДІОДНИХ СВІТИЛЬНИКІВ VARGO НА СОНЯЧНІЙ БАТАРЕЇ
Режим №1: світильник світить на 50% потужності при спрацьовуванні датчика руху, після 30 секунд вимикається
Режим №2: світильник світить на 100% потужності при спрацьовуванні датчика руху, після 30 секунд вимикається



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 10 Вт |
| Технічні характеристики | |
| Колірна температура, К | 6000 |
- Ціна: 539 ₴









