
LED вуличний світильник на сонячній батареї VARGO 30W з д/д (VS-335)
1 350 ₴
+380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- Немає в наявності
- Код: VS-335
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Світлодіодні вуличні сонячні світильники VARGO дуже прості у використанні і не вимагають підключення до електромережі 220V, що значно спрощує монтаж і подальшу експлуатацію. Досить надійно закріпити світильник на опорі. Використання декількох режимів роботи дозволяє на 50% збільшити час автономного світіння
![]()
![]()
![]()
![]()
| Модель | VS-335 |
| Кількість LED | 40 шт. SMD |
| Світловий потік | 1680 lm |
| Сонячна панель | 6V, 6W |
| Батарея | 3.7 V, 6AH |
| Матеріал | ABS |
| Час зарядки від сонця | 6-8 годин |
| Час роботи | 8-10 годин |
| Кут розсіювання | 120° |
| Датчик руху, висота | є (6-12 м.) |
| Датчик день / ніч | є |
| Затримка | 30 секунд |
| Вимикач | on/off |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 395*225*60м |
|
Потужність 30Вт
|
1. Сонячна панель |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 350 ₴







