
LED світильник на сонячній батареї VARGO 9W з д/д (VS-333)
490 ₴
+380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- Немає в наявності
- Код: VS-333
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Світильник сонячний VS-333 призначений для використання в якості активного джерела світла на стінах будівель, огорож і т. д. Наявність потужних COB світлодіодів дозволяє домогтися максимального охоплення світіння, спрямованого на три сторони. При наближенні рухомого об'єкта, світильник включається, при віддаленні - переходить в режим економії енергії з яскравістю 50%
![]()
![]()
![]()
![]()

![]()

Потужність 9W
| Модель | VS-333 |
| Кількість LED | 45 шт. SMD |
| Світловий потік | 410 lm |
| Сонячна панель | 5.5 V, W 0.6 |
| Батарея | 3.7 V, 1500 mAh |
| Матеріал | ABS |
| Час зарядки від сонця | 6-8 годин |
| Час роботи | 6-16 годин |
| Кут розсіювання | 120° |
| Датчик руху, висота | є (<6м.) |
| Датчик день / ніч | є |
| Затримка | 30 секунд |
| Вимикач | on/off |
| Спепень захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
|
Розмір РЕЖИМИ РОБОТИ СВІТЛОДІОДНИХ СВІТИЛЬНИКІВ VARGO НА СОНЯЧНІЙ БАТАРЕЇ Режим №1: світильник світить на 100% потужності при спрацьовуванні датчика руху, після 30 секунд вимикається |
175*115*50mm
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 490 ₴







