
Світильник на сонячних батареях Solo-40 LED 6W з датчиком руху
279 ₴
+380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- Немає в наявності
- Код: 000056665
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник на сонячних батареях Solo-40 LED 6400K з датчиком руху — чудовий варіант для вуличного освітлення у дворі, на дачі, на ґанку тощо. Цей світильник на сонячній батареї простий у монтажі в накладному виконанні, а завдяки повній автономності не вимагає під'єднання до мережі.
Серед особливостей світильника на сонячних батареях Solo-40 LED 6400K виділяються:
• Дальність спрацьовування датчика — 3 метри.
• Максимальна тривалість роботи після спрацьовування — 30 секунд.
• Повний заряд батареї відбувається за 6-8 годин, а час автономної роботи — до 10 годин!
• Якщо немає достатньої освітленості (у нічну пору доби) і рухи світильник переходить у режим підсвітки.
Покупці роблять вибір у бік цього прожектора ще через якісні матеріали корпусу, світлодіодів і батареї, що вигідно відрізняє його від аналогів на ринку України, а невисока ціна робить придбання ще привабливішим.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Технічні характеристики | |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Температурний режим | -5 °C +60 °C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень захисту | IP 44 |
| Потужність, Вт | 6 Вт |
- Ціна: 279 ₴



