
Лавка вулична «Дружба»
3 400 ₴
- +380 (98) 334-78-01
- +380 (50) 043-13-26Работает в субботу
- В наявності
- Код: 573781
Лавка без спинки "Дружба" - це ідеальне рішення для тих, хто шукає зручне місце для відпочинку на вулиці. Завдяки своїй простій конструкції вона чудово впишеться в будь-який ландшафтний дизайн, а її габарити 450х1500х310 мм забезпечать достатньо місця для відпочинку кількох людей одночасно. Ця лава ідеально підходить для встановлення на дитячих, ігрових та спортивних майданчиках, а також на інших громадських місцях, де можна розслабитися та насолодитися відпочинком. Будь то спілкування з друзями, сімейний відпочинок чи усамітнення з книгою, лавка без спинки "Дружба" надасть комфортне місце для будь-якого заняття.
Характеристики паркової лави «Дружба»:
Довжина: 1500 мм
Ширина: 310 мм
Висота: 450 мм
Матеріал: сосна
Характеристики можу змінюватись за бажанням замовника!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка без спинки |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 3 400 ₴



